Kozyatağı Sineklik

Kozyatağı Sineklik

Kozyatağı sineklik ve pimapen sistemleri olarak montaj imalat ve tadilat işlemleri yapan firmamız. Uzun zamandır kadıköy sineklik olarak hizmet vermektedir. Kozyatağı sineklik ihtiyaçlarınızda aynı gün servis imkanı veriyoruz. Kadıköy sineklik ; Ayzer cam pimapen ve sineklik sistemleri firmamız Kozyatağında sineklikçi olarak 7/24 hizmetinizdedir. Ücretsiz keşif için hemen arayın.

Kozyatağı Sineklikçi

Kozyatağı sineklikçi ustalarımz işinin ehli tecrübeli ve güvenilir kişilerden oluşmuştur. Kullanılan malzemeler ve işciliğimiz 1. sınıftır. Ücretsiz keşif imkanımız vardır. Acil durumlarda 7/24 kozyatağı sineklikçi olarak bizi arayabilirsiniz. Firmamız sineklik sistemleri dışında kozyatağı pimapen tamiri , kozyatağı çift açılım montajı ve benzeri işlemleri de yapmaktadır.

Sineklik Ölçüsünü Dilerseniz Kendiniz Alabilirsiniz.

Kozyatağı Stor Sineklik

Kozyatağı sineklik , stor sineklik imalat ve montajını itina ile yapmaktadır.

Kozyatağı Sineklik, Stor sineklikler en fazla tercih edilen sineklik arasındadır.Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi kullanım kolaylığıdır. Pimapen kapı ve pencerelerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz stor sineklik sistemleri ile konforlu gün ve geceler sizleri bekliyor. Günümüzde kapılarda yatay, pencerelerde ise dikey stor sineklikler tercih edilmektedir. Hiçbir kimyasal içermeyen stor sineklikler, küçük çocuğu olanlar bile rahatlıkla kullanabilirler. Görüntüsü çok şık olan stor sineklikler doğru kullanırsanız ne kadar uzun ömürlü olduklarını göreceksiniz. Sorun çıkarmadan kullanılan makara sistemi sayesinde, aşağı- yukarı rahat bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.Her türlü hava koşuluna uygun malzemeden imal edilen stor sineklik sistemleri kışın kendi kutusunun içinde kalacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden kış geldiğinde toplayıp çıkarmanıza gerek kalmaz. Kapı ve pencerelere oldukça kolay bir şekilde monte edilebilen stor sineklikler, istediğiniz zaman açıp kapamada sorunsuz hizmet sağlar.

Kozyatağı Pileli Sineklik

Kozyatağı sineklikçi , göztepe pileli sineklik imalat ve montajını itina ile yapmaktadır. 

Kozyatağı sineklik , Pileli sineklikler yatay kapı, dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen bir sistemdir. Mevcut pvc ,alüminyum ,ahşap ve benzeri her türlü pencereye uygulanabilir. Pileli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir.Balkon Camları önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen bir sineklik sistemidir.Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir. 27 x 30 mm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar. Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.Köşelerindeki plastik takozların dan pratik şekilde montajı yapılmaktadır.Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar. Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar. Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar. Uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir.

Kozyatağı Menteşeli Sineklik

Kozyatağında sineklik menteşe sineklik montajını ve imalatını uzman ekibi ile yapmaktadır.

Kozyatağı sineklik, Pencere sistemlerinde 17*25 mm. sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir. En yaygın kullanılan sineklik çeşitlerindendir. Kullanım kolaylığı sökülüp takılma rahatlığı sayesinde tercih edilmektedir. Kapılara ve pencerelere dikey olay uygulanmaktadır. İstenildiğinde sökülüp cam temizliğini ve sinekliğin tül temizliğini rahatça yapabilirsiniz. Kozyatağı sineklik ; Ayzer cam pimapen ve sineklik sistemleri firmamız Kozyatağında sineklikçi olarak 7/24 hizmetinizdedir. Ücretsiz keşif için hemen arayın

 

Kozyatağı Kedi Sinekliği

Kozyatağı kedi sinekliği ayzer cam

Kozyatağı kedi sinekliği konusunda bize güvenebilirsiniz.Kedi sineklikleri, bizim konforumuzla birlikte sevgili küçük dostlarımızın güvenliğini de sağlıyor.Bu modelimizde, kedinizin kesinlikle zarar veremeyeceği yırtılmaz bir tel kullanıyoruz. Ayrıca, sineklikleri içe açılır biçimde dizayn ederek kedinizin iterek veya çarparak tehlikeli durumlara yol açmasının da önüne geçiyoruz.Kedi sinekliği, fareler gibi kemirgenlerden korunmak için de başvurulabilecek etkin bir araçtır.

Ücretsiz Keşif Güvenilir Firma Garantili Hizmet |Ayzer Cam Pimapen Ve Sineklik Sistemleri|

Kozyatağı sineklik ve pimapen montaj, imalat, tamirat  Tel:05373314861

Kadıköy sineklik ve kadıköyün tüm mahallerine hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTEL:05373314861