Sineklik Sistemleri

Stor Sineklik

Sineklik, Stor sinekliklerin en fazla tercih edilen sineklik çeşitlerinden olmasının sebebi, kullanım kolaylığıdır. Kapı ve pencerelerinize rahatlıkla uygulayabileceğiniz stor sineklik sistemleri ile konforlu gün ve geceler sizleri bekliyor. Günümüzde kapılarda yatay, pencerelerde ise dikey stor sineklikler tercih edilmektedir. Hiçbir kimyasal içermeyen sineklikleri, küçük çocuğu olanlar bile rahatlıkla kullanabilirler. Görüntüsü çok şık olan bu sineklikleri doğru kullanırsanız ne kadar uzun ömürlü olduklarını göreceksiniz. Sorun çıkarmadan kullanılan makara sistemi sayesinde, aşağı- yukarı rahat bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Her türlü hava koşuluna uygun malzemeden imal edilen stor sineklik sistemleri kışın kendi kutusunun içinde kalacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden kış geldiğinde toplayıp çıkarmanıza gerek kalmaz. Kapı ve pencerelere oldukça kolay bir şekilde monte edilebilen stor sineklik ler, istediğiniz zaman açıp kapamada sorunsuz hizmet sağlar.

 

Pileli Sineklik

Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen ALTERNATİFSİZ TEK SİSTEMDİR, Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilirMenteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdirBalkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen TEK SİSTEMDİR.Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.27 x 30 mm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir,Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.Uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir.

 

Menteşeli Sineklik

Pencere sistemlerinde 17*25 mm. sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTEL:05373314861